RDER72A221K0K1H03B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
Similar
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
Similar
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Uppgradering
KEMET
Uppgradering
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
I lager: 472
220 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
RDER72A221K0K1H03B
DigiKeys produktnummer
490-8876-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RDER72A221K0K1H03B
Beskrivning
CAP CER 220PF 100V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RDER72A221K0K1H03B Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,098" (4,00 x 2,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,236" (6,00mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)