SR075C102KAA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KYOCERA AVX
I lager: 3 333
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
I lager: 449
I lager: 629
1000 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
SR075C102KAA
DigiKeys produktnummer
SR075C102KAA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SR075C102KAA
Beskrivning
CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SR075C102KAA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,100" (2,54mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)