LD035A180GAB2A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
18 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
LD035A180GAB2A
DigiKeys produktnummer
LD035A180GAB2A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LD035A180GAB2A
Beskrivning
CAP CER 18PF 50V NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
LD035A180GAB2A Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)