C0603C180G5GALTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 7 779
Datablad
Direkt
Knowles Syfer
Direkt
YAGEO
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Uppgradering
Knowles Syfer
18 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
C0603C180G5GALTU
DigiKeys produktnummer
399-C0603C180G5GALTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C180G5GALTU
Beskrivning
CAP CER 18PF 50V NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0603C180G5GALTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)