LD023A6R8BAB2A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Walsin Technology Corporation
Datablad
KEMET
KEMET
Cal-Chip Electronics, Inc.
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
6.8 pF ±0,1pF 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
LD023A6R8BAB2A
DigiKeys produktnummer
478-LD023A6R8BAB2ATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LD023A6R8BAB2A
Beskrivning
CAP CER SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
LD023A6R8BAB2A Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±0,1pF
Tjocklek (max)
0,022" (0,56mm)