KGM32RR72A223MU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 8 441
Direkt
KEMET
Knowles Novacap
Knowles Syfer
0.022 µF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
KGM32RR72A223MU
DigiKeys produktnummer
478-KGM32RR72A223MUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM32RR72A223MU
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 100V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM32RR72A223MU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,098" (3,30 x 2,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,041" (1,05mm)