1210B223K501NT
DigiKeys produktnummer
1763-1113-2-ND - Remsa och spole (TR)
1763-1113-1-ND - Remsbit (CT)
1763-1113-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210B223K501NT
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 500V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±10% 500V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
1210B223K501NT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,065" (1,65mm)