KGM31BR71C273JT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 3 990
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 3 275
Datablad
Direkt
Knowles Syfer
Direkt
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
0.027 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
KGM31BR71C273JT
DigiKeys produktnummer
478-KGM31BR71C273JTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM31BR71C273JT
Beskrivning
CAP CER 0.027UF 16V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM31BR71C273JT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)