KGM31BCG2D181JT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 4 015
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 1 967
Datablad
Direkt
Knowles Syfer
Direkt
KEMET
I lager: 400
YAGEO
Knowles Syfer
180 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
KGM31BCG2D181JT
DigiKeys produktnummer
478-KGM31BCG2D181JTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM31BCG2D181JT
Beskrivning
CAP CER 180PF 200V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM31BCG2D181JT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)