CC1206JRNPOABN181
DigiKeys produktnummer
13-CC1206JRNPOABN181TR-ND - Remsa och spole (TR)
13-CC1206JRNPOABN181CT-ND - Remsbit (CT)
13-CC1206JRNPOABN181DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206JRNPOABN181
Beskrivning
CAP CER 180PF 200V C0G/NPO 1206
Detaljerad beskrivning
180 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CC1206JRNPOABN181 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,028" (0,70mm)