KGM21BCG2A1R2BT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
Knowles Syfer
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Uppgradering
Knowles Syfer
Uppgradering
1.2 pF ±0,1pF 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
KGM21BCG2A1R2BT
DigiKeys produktnummer
478-KGM21BCG2A1R2BTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM21BCG2A1R2BT
Beskrivning
CAP CER 1.2PF 100V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM21BCG2A1R2BT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,01 x 1,25mm)
Tolerans
±0,1pF
Tjocklek (max)
0,037" (0,94mm)