KGM21AR51E684KU är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Direkt
TDK
Uppgradering
TDK
I lager: 710
Uppgradering
Murata Electronics
0.68 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X5R 0805 (metrisk 2012)
KGM21AR51E684KU
DigiKeys produktnummer
478-KGM21AR51E684KUTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM21AR51E684KUCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM21AR51E684KUDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM21AR51E684KU
Beskrivning
CAP CER 0.68UF 25V X5R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM21AR51E684KU Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,01 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)