KGM15ACG1H330GM är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KEMET
Direkt
YAGEO
YAGEO
I lager: 829
Murata Electronics
I lager: 792
Murata Electronics
Vishay Vitramon
I lager: 621
Vishay Vitramon
KEMET
33 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
KGM15ACG1H330GM
DigiKeys produktnummer
478-KGM15ACG1H330GMTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM15ACG1H330GM
Beskrivning
CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0603
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM15ACG1H330GM Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)