06035A330FA12A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 48 164
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
Knowles Syfer
Direkt
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
33 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
06035A330FA12A
DigiKeys produktnummer
06035A330FA12A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
06035A330FA12A
Beskrivning
CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
06035A330FA12A Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,032" (1,60 x 0,81mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)