CDR31BP680BKUR-ZANAH är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
68 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer BP 0805 (metrisk 2012)
CDR31BP680BKUR-ZANAH
DigiKeys produktnummer
478-CDR31BP680BKUR-ZANAH-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDR31BP680BKUR-ZANAH
Beskrivning
CAP CER SMP MLC HI-REL
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CDR31BP680BKUR-ZANAH Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Haverifrekvens
R (0,01 %)
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)