CDR31BP680BKUR\M1K
DigiKeys produktnummer
478-CDR31BP680BKUR\M1KTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDR31BP680BKUR\M1K
Beskrivning
CAP CER SMP MLC HI-REL
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
68 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer BP 0805 (metrisk 2012)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CDR31BP680BKUR\M1K Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Haverifrekvens
R (0,01 %)
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)