08056D335KAT2A | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 08056D335KAT2A |
Beskrivning | CAP CER 3.3UF 6.3V X5R 0805 |
Tillverkarens standardleveranstid | 19 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 3.3 µF ±10% 6,3V Keramiska kondensatorer X5R 0805 (metrisk 2012) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 08056D335KAT2A Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-85°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Kapacitans | Inkapsling/låda 0805 (metrisk 2012) |
Tolerans ±10% | Storlek/dimension L 0,079" x B 0,049" (2,01 x 1,25mm) |
Spänning - märkt | Tjocklek (max) 0,055" (1,40mm) |