HV73V2BTTD134G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
I lager: 0
Datablad
130 kOhms ±2% 0,333W, 1/3W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) AEC-Q200 för fordon, högspänning, fuktbeständig Tjock film
HV73V2BTTD134G
DigiKeys produktnummer
2019-HV73V2BTTD134GTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HV73V2BTTD134G
Beskrivning
RES 130K OHM 2% 1/3W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
HV73V2BTTD134G Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)