1812J1000223KFT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Similar
Similar
0.022 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
1812J1000223KFT
DigiKeys produktnummer
1812J1000223KFT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812J1000223KFT
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 100V C0G 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1812J1000223KFT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)