1812J1000223GFT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.022 µF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
1812J1000223GFT
DigiKeys produktnummer
1812J1000223GFT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812J1000223GFT
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 100V C0G 1812
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
1812J1000223GFT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)