1812J0630103JFT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
Similar
Similar
10000 pF ±5% 63V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
1812J0630103JFT
DigiKeys produktnummer
1812J0630103JFT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812J0630103JFT
Beskrivning
CAP CER 10000PF 63V C0G/NP0 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1812J0630103JFT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)