1812J0630103FFT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
10000 pF ±1% 63V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
1812J0630103FFT
DigiKeys produktnummer
1812J0630103FFT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1812J0630103FFT
Beskrivning
CAP CER 10000PF 63V C0G/NP0 1812
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
1812J0630103FFT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)