1210J1000473JXT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KEMET
Direkt
KYOCERA AVX
KEMET
KYOCERA AVX
Similar
0.047 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
1210J1000473JXT
DigiKeys produktnummer
1210J1000473JXT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210J1000473JXT
Beskrivning
CAP CER 0.047UF 100V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1210J1000473JXT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)