KGM32RR72A473JU
DigiKeys produktnummer
478-KGM32RR72A473JUTR-ND - Remsa och spole (TR)
478-KGM32RR72A473JUCT-ND - Remsbit (CT)
478-KGM32RR72A473JUDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM32RR72A473JU
Beskrivning
CAP CER 0.047UF 100V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.047 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,130" x B 0,098" (3,30 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,041" (1,05mm)