1206J0500821GFT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
820 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
1206J0500821GFT
DigiKeys produktnummer
1206J0500821GFT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206J0500821GFT
Beskrivning
CAP CER 820PF 50V C0G/NP0 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206J0500821GFT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)