1206J0630821GFT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
820 pF ±2% 63V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
1206J0630821GFT
DigiKeys produktnummer
1206J0630821GFT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206J0630821GFT
Beskrivning
CAP CER 820PF 63V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206J0630821GFT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)