0805Y0100103FCT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
10000 pF ±1% 10V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y0100103FCT
DigiKeys produktnummer
0805Y0100103FCT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0805Y0100103FCT
Beskrivning
CAP CER 10000PF 10V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
0805Y0100103FCT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning, hög temperatur
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)