T550B107K060AH4251 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
100 µF Hermetiskt förseglad Tantal - polymerkondensatorer 60 V Axiell 100mOhm vid 100kHz
T550B107K060AH4251
DigiKeys produktnummer
399-8557-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T550B107K060AH4251
Beskrivning
CAP TANT POLY 100UF 60V AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T550B107K060AH4251 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Förpackning
Tråg
Storlek/dimension
Diam. 0,281" x L 0,641" (7,14 x 16,28mm)
Kapacitans
100 µF
Tolerans
±10%
Egenskaper
General Purpose
Spänning - märkt
60 V