T550B107K060AH42510100 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
100 µF Hermetiskt förseglad Tantal - polymerkondensatorer 60 V Axiell 100mOhm vid 100kHz
T550B
T550B107K060AH42510100
DigiKeys produktnummer
T550B107K060AH42510100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T550B107K060AH42510100
Beskrivning
CAP TANT POLY 100UF 60V AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T550B107K060AH42510100 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
100mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Förpackning
Tråg
Kapacitans
100 µF
Storlek/dimension
Diam. 0,279" x L 0,650" (7,09 x 16,51mm)
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
60 V