T543X336M050AHW040 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 5
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
33 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 50 V 2917 (metrisk 7343) 40mOhm vid 100kHz
T543X336M050AHW040
DigiKeys produktnummer
399-T543X336M050AHW040TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T543X336M050AHW040
Beskrivning
33.0UF 50.0V
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T543X336M050AHW040 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillverkare
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
33 µF
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Tolerans
±20%
Spänning - märkt
50 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
40mOhm vid 100kHz