T543D226K025AHW0757505 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
22 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 75mOhm vid 100kHz
T543D226K025AHW0757505
DigiKeys produktnummer
399-12079-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T543D226K025AHW0757505
Beskrivning
CAP TANT POLY 22UF 25V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T543D226K025AHW0757505 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Tillverkare
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
22 µF
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
25 V
Klassificeringar
COTS
Typ
Formgjuten
Egenskaper
Hög tillförlitlighet
ESR (Equivalent Series Resistance)
75mOhm vid 100kHz