T540D226K025CH6610 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
22 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 75mOhm vid 100kHz
T540D226K025CH6610
DigiKeys produktnummer
399-T540D226K025CH6610TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T540D226K025CH6610
Beskrivning
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
T540D226K025CH6610 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
22 µF
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±10%
Spänning - märkt
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
75mOhm vid 100kHz