T521V226M025AHE0407280 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 8 495
Datablad
Vishay Sprague
22 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 40mOhm vid 100kHz
T521V226M025AHE0407280
DigiKeys produktnummer
T521V226M025AHE0407280-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T521V226M025AHE0407280
Beskrivning
CAP TANT POLY 22UF 25V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
41 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T521V226M025AHE0407280 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
40mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
22 µF
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
V
Spänning - märkt
25 V