T521V226M025ATE0407706 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Sprague
I lager: 1 478
Datablad
22 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 40mOhm vid 100kHz
T521V226M025ATE0407706
DigiKeys produktnummer
399-T521V226M025ATE0407706TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T521V226M025ATE0407706
Beskrivning
22.0UF 25.0V
Tillverkarens standardleveranstid
41 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
40mOhm vid 100kHz
Tillverkare
KEMET
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
22 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Spänning - märkt
25 V