T521D107M025ATE0507634 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Nytt hos DigiKey
Bilden för T521D107M025ATE0507634 är inte tillgänglig
T521D107M025ATE0507634
DigiKeys produktnummer
399-T521D107M025ATE0507634TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T521D107M025ATE0507634
Beskrivning
100.UF 25.0V
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 50mOhm vid 100kHz
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
100 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Spänning - märkt
25 V