T521D107M025ATE050 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
100 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 25 V 2917 (metrisk 7343) 50mOhm vid 100kHz
T521D107M025ATE050
DigiKeys produktnummer
399-T521D107M025ATE050TR-ND - Remsa och spole (TR)
399-T521D107M025ATE050CT-ND - Remsbit (CT)
399-T521D107M025ATE050DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T521D107M025ATE050
Beskrivning
CAP TANT POLY 100UF 25V 2917
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T521D107M025ATE050 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillverkare
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Kapacitans
100 µF
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerans
±20%
Tillverkarens storlekskod
D
Spänning - märkt
25 V
Egenskaper
General Purpose
Typ
Formgjuten
Basproduktens nummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
50mOhm vid 100kHz