T520V227M004AHE015 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 7 000
Datablad
Datablad
Panasonic Industry
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
220 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 4 V 2917 (metrisk 7343) 15mOhm vid 100kHz
T520V227M004AHE015
DigiKeys produktnummer
399-T520V227M004AHE015TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T520V227M004AHE015
Beskrivning
CAP TANT SMD POLYMER
Tillverkarens standardleveranstid
47 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T520V227M004AHE015 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
15mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
220 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Spänning - märkt
4 V