T520D686M016AHE0507706 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 494
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 3 860
Datablad
I lager: 0
I lager: 950
68 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 16 V 2917 (metrisk 7343) 50mOhm vid 100kHz
T520D686M016AHE0507706
DigiKeys produktnummer
399-T520D686M016AHE0507706-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T520D686M016AHE0507706
Beskrivning
68.0UF 16.0V
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Förpackning
Box
Kapacitans
68 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Spänning - märkt
16 V