T521V686M016ATE05077NT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 16 709
Datablad
I lager: 950
I lager: 90
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KYOCERA AVX
I lager: 20
KYOCERA AVX
68 µF Formgjuten Tantal - polymerkondensatorer 16 V 2917 (metrisk 7343) 50mOhm vid 100kHz
T521V686M016ATE05077NT
DigiKeys produktnummer
399-T521V686M016ATE05077NT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T521V686M016ATE05077NT
Beskrivning
68.0UF 16.0V
Tillverkarens standardleveranstid
41 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50mOhm vid 100kHz
Tillverkare
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Förpackning
Box
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
68 µF
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Spänning - märkt
16 V