T495X685K035ATE3007280 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Nytt hos DigiKey
6.8 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 35 V 2917 (metrisk 7343) 300mOhm vid 100kHz
T495X685K035ATE3007280
DigiKeys produktnummer
399-T495X685K035ATE3007280TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T495X685K035ATE3007280
Beskrivning
6.80UF 35.0V
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
300mOhm vid 100kHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Spänning - märkt
35 V