T494X107K020AT7280 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KYOCERA AVX
100 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 2917 (metrisk 7343) 150mOhm vid 100kHz
T494X107K020AT7280
DigiKeys produktnummer
399-T494X107K020AT7280TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T494X107K020AT7280
Beskrivning
CAP TANT SMD LOW ESR
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
T494X107K020AT7280 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
150mOhm vid 100kHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Spänning - märkt
20 V