T494X107K020AT48607622 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Bilden för T494X107K020AT48607622 är inte tillgänglig
T494X107K020AT48607622
DigiKeys produktnummer
399-T494X107K020AT48607622TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T494X107K020AT48607622
Beskrivning
100.UF 20.0V
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 2917 (metrisk 7343) 150mOhm vid 100kHz
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
150mOhm vid 100kHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Livslängd @ temp.
2000tim vid 125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2917 (metrisk 7343)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Spänning - märkt
20 V