MMK5222K100J01L16.5TA16 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
I lager: 498
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
Nytt hos DigiKey
2200 pF Filmkondensator 63V 100V Polyester, metalliserad Radial
MMK5222K100J01L16.5TA16
DigiKeys produktnummer
399-MMK5222K100J01L16.5TA16TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMK5222K100J01L16.5TA16
Beskrivning
2200PF 100V
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Dielektriskt material
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-100°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,283" x B 0,098" (7,20 x 2,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,256" (6,50mm)
Tolerans
±10%
Terminering
PC-stift
Märkspänning - AC
63V
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)
Märkspänning - DC
100V