185222K100RAB-F är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Cornell Dubilier Knowles
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Cornell Dubilier Knowles
I lager: 0
Datablad
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
TDK
Direkt
TDK
2200 pF Filmkondensator 63V 100V Polyester, metalliserad Radial
185222K100RAB-F
DigiKeys produktnummer
185222K100RAB-F-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
185222K100RAB-F
Beskrivning
CAP FILM 2200PF 10% 100VDC RAD
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
185222K100RAB-F Modeller
Kategori
Dielektriskt material
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Storlek/dimension
L 0,283" x B 0,098" (7,20 x 2,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,256" (6,50mm)
Tolerans
±10%
Terminering
PC-stift
Märkspänning - AC
63V
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)
Märkspänning - DC
100V