CKR05BX102KMV7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 787
KEMET
I lager: 1 032
Datablad
I lager: 300
I lager: 0
I lager: 350
Similar
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
1000 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer BX Radial
CKR05BX102KMV7301
DigiKeys produktnummer
CKR05BX102KMV7301-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKR05BX102KMV7301
Beskrivning
CAP CER 1000PF 200V 10% RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CKR05BX102KMV7301 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,190" x B 0,090" (4,83 x 2,29mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)