CKC21C104KCGACTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±10% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 2220 (metrisk 5750)
CKC21C104KCGACTU
DigiKeys produktnummer
399-CKC21C104KCGACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKC21C104KCGACTU
Beskrivning
KC-LINK 2220 0.1UF 500VDC C0G
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CKC21C104KCGACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,197" (5,70 x 5,00mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)