CKC21C104KCGACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-CKC21C104KCGACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKC21C104KCGACAUTO
Beskrivning
KC-LINK 2220 0.1UF 500VDC C0G
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 2220 (metrisk 5750)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CKC21C104KCGACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, hög spänning, hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,197" (5,70 x 5,00mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)