CKC18X472FWGAC7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
4700 pF ±1% 650V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)
CKC18X472FWGAC7210
DigiKeys produktnummer
399-CKC18X472FWGAC7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKC18X472FWGAC7210
Beskrivning
KC-LINK 1812 4.7NF 650VDC C0G
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CKC18X472FWGAC7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,055" (1,40mm)