C907U102MZWDAAWL35 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 711
Similar
I lager: 6
Parametrisk ekvivalent
I lager: 195
Parametrisk ekvivalent
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Direkt
1000 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U102MZWDAAWL35
DigiKeys produktnummer
C907U102MZWDAAWL35-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C907U102MZWDAAWL35
Beskrivning
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C907U102MZWDAAWL35 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)