C927U102KZYDAAWL45 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
1000 pF ±10% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5P (B) Radial, skiva
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C927U102KZYDAAWL45
DigiKeys produktnummer
C927U102KZYDAAWL45-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C927U102KZYDAAWL45
Beskrivning
CAP CER 1000PF 440VAC Y5P RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C927U102KZYDAAWL45 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)